Portugalia – wakacje w Portugalii – przewodnik i porady

[su_row][su_column size=”1/2″]

WAKACJE W PORTUGALII

Pomagamy znaleźć tanie i niezapomniane wakacje w Portugalii

Twój wyszukiwarko-przewodnik po Portugalii. Poszukaj informacji jak:

  • tanie wakacje last minute, tanie bilety lotnicze do Portugalii
  • noclegi, najlepsze hotele, pensjonaty, apartamenty i restauracje w Portugalii
  • urocze plaże, trasy, mapy i przewodnik po Portugalii
  • pogoda, temperatury w Portugalii, wycieczki fakultatywne, ceny w Portugalii

[/su_column]
[su_column size=”1/2″]

PORTUGALIA WAKCJE

Portugalia jest prawdziwym klejnotem na morzu śródziemnym. Kraj tradycyjnych wioseczek i tętniących życiem miast ma niezmiernie dużo historycznych i kulturalnych bogactw, oraz i wiele zabytków znajdujących się na liście UNESCO. W Portugalii zachwycają piękne miasta i niesamowita sceneria wybrzeży z zapierającymi dech w piersiach klifami na zachodzie po urocze plaże i klimatyczne miejscowości na południu Portugalii.

Miejscem, którego nie można pominąć podczas wakacji w Portugalii jest jej stolica – Lizbona, magiczne miejsce do relaksujących malowniczych spacerów, placyków i starodawnych tramwajów. tutaj znajsziesz tanie hotele online w Lizbonie. Warto odwiedzić stolicę wina portugalskiego, jaką jest Porto. Obydwa miasta mają wiele do zaoferowania turystom w wakacje w Portugalii.

Poza miastami turyści mogą cieszyć się portugalską słoneczną pogodą zwiedzając stare winiarnie, kamienne wioseczki w górach, podziwiać niesamowite klify przeplatane piaszczystymi złotymi do aktywnego spędzania wakacji. Wspinaczki, surfing, windsurfing, przejażdżki konne, rowery górskie, golf, wędkarstwo, kajakarstwo, nurkowanie to inne metody spędzania wczasów w Portugalii.

Nie zapomnij skosztować niesamowitych sardynek z grilla:) Są tanie i dostępne na każdym kroku.

Znajdź niezapomniane wakacje w Portugalii dzięki naszej wakacyjnej inteligentnej wyszukiwarce. Nie zapomnij dodać naszej strony do ulubionych, jeśli wyszukiwarka pomogła Ci znaleźć idealne wakacje lub informacje o Portugalii.
[/su_column][/su_row]

Czytaj więcej o Portugalii w Wikipedii.