Lipiec na Majorce. Temperatury powietrza i wody na Majorce w lipcu. Lipiec idealny czas na urlop dla tych, którzy którzy lubią się bawić i imprezować.

Lipiec na Majorce, to przede wszystkim słońce, tłumy turystów, zatłoczone plaże i ciągła zabawa. Wszędzie gwarno, głośno i wesoło. Na pewno nie jest to dobry czas dla tych, którzy preferują spokój i wakacje w kameralnej atmosferze. Jest to idealny czas na urlop dla tych, którzy lubią zawierać nowe znajomości, którzy lubią się bawić i imprezować.

Lipiec- temperatury powietrza i wody

W lipcu temperatura powietrza wynosi około 28° C w dzień i około 22° C w nocy. Temperatura wody wynosi 24° C zatem jest idealna do kąpieli, nurkowania i wszelkich zabaw w wodzie. Jeżeli podczas plażowania zgłodniejmy, to warto wybrać się do miejscowych restauracji, aby zasmakować w miejscowej kuchni.

Majorka od kuchni

Majorka jest miejscem gdzie ściągają turyści z całego niemal świata. Także w restauracjach spotkamy potrawy pochodzące praktycznie ze wszystkich kontynentów. Warto jednak zamówić coś typowego dla wyspy, bowiem nigdzie na świecie nie przyrządza się tak wspaniałych potraw z owoców morza jak właśnie na Majorce. Do tego świeże warzywa, soki owocowe i mamy zapewnioną prawdziwą ucztę dla naszego podniebienia.