Oferta Sprzedaży stron wakacyjnych pod SEO

Oferta sprzedaży stron wakacyjnych – dla firmy pozycjonerskiej lub agencji turystycznej. 10 letnie, atrakcyjne zaplecze z bardzo dużym potencjałem.

Witam serdecznie,

Chciałbym sprzedać moje domeny wakacyjne. Jestem na takim etapie życia, że nie mam czasu się nimi zajmować. Ktoś inny może je dużo lepiej wykorzystać, szczególnie jeśli zajmuje się zawodowo pozycjonowaniem lub posiada biznes wakacyjny.

Strony można wykorzystać zarówno jako silne zaplecze, jak i reklamę biznesu. W 95% mają one ruch organiczny z google, który można w prosty sposób jeszcze zwiększyć optymalizując teksty na stronach i dodając nowe treści. Strony te odwiedziło w samym 2019 roku około 230 tys. unikalnych użytkowników z google.

Jeśli Państwo kupią te strony, konkurencja nie będzie zadowolona. Jestem pewny, że zakup zwróci się bardzo szybko.

 • większość domen ma 10 lat u jednego rejestratora i właściciela
 • większość stron zbudowana jest na moim autorskim szablonie html. Poprzez swoją prostotę i brak pluginów nie były one 'zhakowane’. Na przestrzeni lat, strony nie zmieniły tematyki i dotyczyły ściśle turystyki. Kilka stron jest przerzuconych już na WordPress.
 • wszystkie teksty są oryginalne, gramatycznie poprawne, sprawdzane programem do plagiaryzmu, pisane dla mnie pod zamówione tematy przez zespół kilku autorów. Trochę trochę tekstów jest nawet w 1 dziesiątce, idealna podstawa żeby teksty jeszcze rozszerzyć i poprawić pod kątem SEO. Strony mogą być bardzo silnym zapleczem dla zainteresowanej strony.
 • domeny były naturalnie pozycjonowane. Myślę, że 95% linków to naturalne linki, nie dodawane przeze mnie. Na niektórych stronach jest też znaczna ilość, np: facebook lajków i komentarzy.
 • w 2019 roku domeny te miały 236 tys. unikalnych użytkowników, a średnio 90% to był ruch organiczny z google. Kilka stron nie miało kodu google analytics lub kod wzięty z konta do którego nie mam już dostępu, dlatego nie posiadam do nich analizy ruchu, który byłby zdecydowanie większy.

Lista stron:

 1. http://egiptwczasy.com
 2. http://tajlandiawakacje.com
 3. http://bulgariawakacje.net
 4. http://hiszpaniapogoda.com
 5. http://kretapogoda.com
 6. http://marokowakacje.com
 7. http://teneryfapogoda.com
 8. http://tunezjawakacje.com
 9. http://turcjapogoda.com
 10. http://turcjawczasy.net
 11. http://wlochypogoda.com
 12. http://pogodaegipt.com
 13. https://afrykawakacje.com
 14. http://cyprwakacje.com
 15. http://dominikanawakacje.com
 16. http://francjawakacje.com
 17. http://grecjawczasy.com
 18. http://hiszpania-wakacje.com
 19. http://indiewakacje.com
 20. http://karaibywakacje.com
 21. http://lazurowewybrzeze.com
 22. http://portugaliawakacje.com
 23. http://turcjawakacje.com
 24. http://wlochy-wakacje.com
 25. http://wakacjesupermarket.com
 26. https://wakacjetv.pl

Ostatnia strona WakacjeTV.pl to jest najmłodsza strona, ma około roku. Chciałem przenieść na tą jedną stronę wszystkie pozostałe i przekierować ruch 301, żeby nie stracić ruchu i zarządzać tylko jedną stroną. To jednak duże zadanie, wątpliwe dla mnie ekonomicznie, jeśli nie chcę się już tym zajmować. Dla firmy pozycjonującej lub agencji turystycznej strony mają dużo większą wartość niż dla mnie. Dlatego czekam na oferty.