Wczasy w Portugalii

WCZASY W PORTUGALII

Lizbona, Algarve, Madera.

Różnorodność jest istotnym elementem oferty turystycznej Portugalii i tej różnorodności każdy z odwiedzających ten piękny kraj może doświadczyć. Wczasy w Portugali od skalistych gór po skąpane w słońcu plaże. Znajdziesz na tym kawałku półwyspu iberyjskiego wszystko to, czego dusza zapragnie.

Spędź słoneczne wakacyjne dni na wczasach w Portugalii, na zwiedzaniu wybrzeża lizbońskiego i Lizbony – biorąc udział w atrakcjach tego miasta na morzem, lub też idąc wydeptaną ścieżką poszukaj i odkryj małe wioski z Douro, albo rozłóż się na słonecznych plażach Algavre – czy też poszukaj intymnych miejsc wśród skalistych zatoczek, by w zacisznych grotach wsłuchać się w oddech oceanu. Odkryj Maderę, rajską wyspę pełną kwiatów – idealne miejsce na spędzenie wakacji w Portugalii, dostrzeż potęgę sił natury w dramatycznej scenerii Floating Garden.

Niezliczone miejsca do uprawiania sportów wodnych, pięknie położone pola golfowe, doskonale przygotowane miejsca kempingowe, liczna baza hotelowa, wspaniała kuchnia z owocami morza. Atuty można by mnożyć i to bez większej przesady.

Wakacje w Portugalii można planować na wszystkie miesiące roku, ponieważ sprzyja temu panujący klimat śródziemnomorski i niezliczone atrakcje oferowane przez cały rok.
Można spędzać wakacje w Portugalii indywidualnie z własnym cateringem lub z touroperatorem i zawsze się dobrze wypoczywa, o czym świadczą dobre opinie na forach internetowych i pochlebne recenzje w mediach.

Wczasy w Portugalii – interesujące artykuły:

[su_subpages]