Noclegi na lazurowym wybrzeżu.

I tak, walizki spakowane, dyrektor poinformował, że teraz nie musi liczyć na naszą gotowość do pracy. Podróż już przemyślana. Ale gdzie spędzić dni i noce niewątpliwie zasłużonego wypoczynku, by uwolnić się od myślenia o pracy ? Na szczęście Internet jest pełen przyjaznych miejsc, które pomogą Ci dokonać wyboru i rezerwacji noclegu. Zaczynając od skromnego noclegu i śniadania. I do hotelu, z którego wyjść się nie chcę. Włącznie z all-inclusive. Dlatego też, trzeba zastanowić się nad sposobami realizacji celu jaki sobie stawiamy przed rozpoczęciem podróży.

Apartamenty

Możesz zarezerwować apartament na ogrodzonym i zabezpieczonym terenie z miejscem parkingowym. Są to takie studia dla 4 lub wiecej osób,czyli salon z aneksem kuchennym. W salonie najczęściej jest kanapa rozkładana, a w bardzo malym pokoju lub w holu jest piętrowe łóżko dla dzieci.Ceny oczywiscie w zaleznosci od terminow…w maju to okolo 50 euro za dobę. W pobliżu masz sklepiki i supermarkety, gdzie łatwo zaopatrzysz się w niezbędne produkty żywnościowe.

Kwatery

A może spędzisz wypoczynek na wynajętej od mieszkańców kwaterze? Taka kwatera wyposażona jest w kuchnię do przygotowania posiłków,lodówkę, kuchenkę mikrofalową. Wokół jest miejsce na piknik, opalanie się.

Kempingi (Camping) 
Dobry pomysł to kempingi na lazurowym wybrzeżu. Na kempingu domki są w dobrym stanie, zadbane, może nie są przestronne, ale miesci sie tam 6 osób. Kemping posiada publiczne łazienki i praktycznie każdy z nich korzysta, są czyste i w ładnym stylu. Poza tym na terenie kempingu jest pub, dyskoteki, sklepy – obsługa jest przyjemna. W zasadzie w każdym mieście jest biuro informacji turystycznej, które dostarcza wyczerpujące mapy noclegów i miejsc zakwaterowania.

Noclegi w hotelach.
Hotele Na lazurowym Wybrzeżu usytuowanych jest około 400 hoteli. Ich przeważajaca liczba znajduje się w Nicei i Cannes. Około jedna trzecia ogólnej liczby hoteli w swej kategorii ma „trzy gwiazdki”, a nieco mniej – „cztery gwiazdki”. Hotele są dostępne dla każdego wymagającego turysty i każdego budżetu, a odległość do morza nie musi być zdeterminowana przez liczbę gwiazdek. Można znaleźć dwu-gwiazdkowe hotele, które są niemal na plaży. Różnorodność istniejących hoteli na lazurowym wybrzeżu pomoże Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie w zależności od upodobań i zasobności kieszeni.