Taksówki, autobusy, wypożyczalnie aut.

Na Seszele można dotrzeć samolotem, zatem podróż choć dość długa- około 15 godzin, nie powinna być męcząca ani też trudna. Pewien kłopot zaczyna się na miejscu, gdy brakuje własnego auta. Jednak nawet w tak egzotycznym miejscu jak Seszele,  można sobie dobrze radzić bez swojego środka transportu, gdyż na miejscu znajdziemy wiele alternatyw.

Taksówki, autobusy i wypożyczalnie

Polecamy korzystanie z miejscowych autobusów i taksówek. Oczywiście możemy nimi poruszać się jedynie w rejonie danej wyspy, jednak większość z nich jest w dobrym stanie i nie ma obawy co do bezpieczeństwa. Można również w niektórych miejscach wypożyczyć samochód, jednak nie polecamy jazdy samemu, wynajmijmy auto z kierowcą. To zaoszczędzi nam, wiele czasu i nerwów, gdyż nie znamy lokalnych dróg i łatwo nam będzie się zgubić.

Środki ostrożności

W tak egzotycznym kraju jak Seszele nie zapominajmy o swoim bezpieczeństwie. Nigdy nie wybierajmy się na samotne wycieczki, ani też nie wypływajmy sami w morze. Pamiętajmy, że nie znamy tamtejszych warunków i łatwo możemy popaść w tarapaty.