Last minute do Portugalii

Jak znaleść last minute do Portugalii?

Last minute – dosł. znaczy: w ostatniej Chwili. W odniesieniu do ofert last minute reklamowanych przez biura turystyczne i biura podróży, okreslenie to kojarzone jest z tanimi podróżami autokarem, pociągiem, samolotem i tanimi wycieczkami.

Oferta last minute ma zadanie zdobycia kompletu klientów na dany wyjazd.Wydawać by się mogło, iż na ofertach last minute biura podróży nie zarabiają, a nawet na nich tracą. W rzeczywistości jest inaczej. Biura podróży mają wszystko tak skalkulowane, że zarabiają nawet na ofertach last minute.

Z czego to wynika?.Głównie z tego, że wycieczki są u nas w kraju bardzo drogie. Kupując wycieczkę wcześniej płacimy naprawdę dużą marżę.

Dlaczego last minute?

Oferta last minute, to często wyjazd tańszy o nawet 50% I tak, zamiast płacić za wycieczkę 3500 zł na
początku sezonu, na kilka dni przed wyjazdem możemy zapłacić za nią 1700 zł – O ile będą wolne miejsca. Gdy do tego dodać nasze znajomości i zdobędziemy zaufanie i sympatię pani w biurze podróży
– to możemy ją kupić za 1300 zł.

I tak biuro podróży na tym zarabia.

Wycieczka kupiona w systemie last minute jest pełnowartościową ofertą. Zawiera te same przywileje i atrakcje – jak wycieczka kupiona z wyprzedzeniem.

Należy jednak przed zakupem dokładnie zapoznać się z regulaminem i poprosić o dokładne wyliczenie pełnych kosztów, a także zapytać o wszystkie szczegóły interesującej nas oferty last minute.

Dokonując zakupu wycieczki last minute posiadamy takie same prawa – jak osoby, które kupiły wycieczkę wcześniej.