Wycieczki fakultatywne po Portugalii

PORTUGALIA – WYCIECZKI FAKULTATYWNE

Jakie wycieczki i co warto zobaczyć w Portugalii

Polecam koniecznie odwiedzić przylądek Św. Wincentego („koniec świata”) koło Sagres, formacje skalne w okolicach Lagos (można wynająć łódkę za 10 Euro od osoby i popłynąć do jaskiń).

Samo miastoLagos jest urocze.Polecam koniecznie odwiedzić przylądek Św. Wincentego („koniecświata”) koło Sagres, formacje skalne w okolicach Lagos (możnawynająć łódkę za 10 Euro od osoby i popłynąć do jaskiń). Samo miastoLagos jest urocze.

Lizbona – zwiedzanie Starego Miasta, dzielnicy Alfama, słynną Wieżę Belem, katedrę, klasztor św. Hieronima i wzgórze pałacowe Sao Jorge.

Fatima – jeden z najbardziej znanych Sanktuariów Maryjnych na świecie. Zwiedzanie sanktuarium oraz domów rodzinnych Hiacynty, Franciszka i Lucji, dzieci, którym objawiła się Matka Boska.

Sewilla – stolica Andaluzji, dawna osada Fenicjan, obecnie urocze miasto ze śnieżnobiałą dzielnicą Santa Cruz oraz jedną z najpiękniejszych na świecie katedr.

Jeep Safari – wycieczka samochodami terenowymi, dzięki którym można dotrzeć do typowych wiosek regionu, ukrytych wśród gajów oliwnych, drzew pomarańczowych i korkowych.