Komfortowa temperatura powietrza, ciepła woda morska, delikatne słońce – taka pogoda masowo przyciąga na wakacje w październiku do Antalyi rodziny z bardzo małymi dziećmi od jednego roku do siedmiu lat.

Najdłuższy plażowy sezon w porze jesiennej trwa na południowym śródziemnomorskim wybrzeżu Turcji. W październiku w Antalyi wciąż panuje prawdziwie babie lato. Komfortowa temperatura powietrza, ciepła woda morska, delikatne słońce – taka pogoda masowo przyciąga na wakacje w październiku do Antalyi rodziny z bardzo małymi dziećmi od jednego roku do siedmiu lat.

Do Antalyi z dziećmi we wrześniu.

Brak upału i oślepiającego sierpniowego słońca, to jedne z głównych zjawisk pogodowych, które kreują wrzesień na miesiąc, najlepiej nadający się dla rodzin z małymi dziećmi. Zaskakująco ciepłe morze w tym okresie – temperatura morza wynosi +23-26 stopni, więc hipotermia jest prawie niemożliwa. Delikatne, ciepłe promienie wrześniowego słońca na najmłodszych turystach przebywających w Antalyi, pozostawiają delikatną, brązową opaleniznę bez oparzeń , możliwości przegrzania, czy udaru słonecznego.