Wakacje dla singli w Tunezji. Przewodnik po miejscowościach, atrakcjach i możliwościach spędzania czasu w pojedynkę.

Podróżować jako singiel.

Singlowe wakacje są dobrą okazją do zawierania nowych znajomości, spędzania w ciekawy i rozmaity sposób czasu, a przede wszystkim do wyrwania się ze zwykłej codzienności. Niestety nie wszystkie kurorty, jak i hotele posiadają idealną dla singli ofertę. Często trudno znaleźć pojedyncze pokoje, czy ofertę bez dopłacania za drugie łóżko.

Tunezja dla singli?

Główne miasta jak Tunis czy Suosse, albo Magadir z pewnością oferują wiele ciekawych rozrywek dla osób, które oprócz plażowego leżakowania, szukają też nocnych rozrywek. Jednakże Tunezja jest krajem otwartym bardziej na rodzinne wakacje, pod tym względem przygotowane są hotele, które w większości oferują dwuosobowe pokoje. Ponadto kraj ten jest niebezpieczny dla samotnych kobiet, które uwodzone są przez Tunezyjczyków, chcących wyjechać do Europy.

Wycieczki po Tunezji.

Co jest idealne dla singli w Tunezji, to wycieczki i zwiedzanie. Wyprawa jeepem po Saharze czy zwiedzanie Meczetów są idealne dla osób, które wybierają wakacje w pojedynkę. Pełno jest wycieczek fakultatywnych czy organizowanych przez biura podróży, gdzie w autokarze, jeepie czy po prostu z przewodnikiem w grupie można zwiedzić Tunezję. Wieczorem natomiast w hotelowym barze czy w okolicznych knajpkach można spędzić uroczo czas w towarzystwie nowych przyjaciół. Tunezja także jest rajem pól golfowych i sportów wodnych, z pewnością więc jeśli szukamy aktywnego wypoczynku dla singli, to także wybierając tunezyjskie kurorty nie będziemy narzekać na nudę. Wadą jest jednak ograniczona ilość pokoi jednoosobowych, dlatego można znaleźć kogoś do pary, kto także planuje samotny wyjazd do Tunezji, by nie przepłacać za noclegi.