Wybierając się do Tajlandii mamy do wyboru, dwa rodzaje podróży. Możemy jechać tam z biurem podróży. Możemy też wybrać się do Tajlandii na własną rękę. Wówczas najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest dla nas podróż samolotem. 

LOT-em do Bangkoku i spowrotem.

Loty z Polski do Tajlandii oferuje nam wiele lotnisk w naszym kraju. Jednym z nich jest Wrocław. Oferowane połączenia to trasa Wrocław – Bangkok. Są to loty z dwiema przesiadkami.Najkrótsza podróż trwa – łącznie z postojami około 28 godzin. Najdłuższa zaś oznacza ponad 42 godziny w samolocie (jest to czas łącznie liczony z przesiadkami). Miejscowości przystankowe to: Frankfurt oraz Pekin. Linie lotnicze, jakie nas obsługują w tym czasie to nasz rodzimy LOT. 

Jak podróżować przyjemnie.

Postoje w trakcie naszej podróży, powinniśmy wykorzystać przede wszystkim na:

  • Odświeżenie się
  • Zjedzenie czegoś
  • „Rozprostowanie kości”.

Dzięki temu, nasza podróż będzie o wiele przyjemniejsza i nie tak bardzo męcząca. 

Największym problemem, może okazać się dla nas cena takiej podróży. Za najdroższy bilet przyjdzie nam zapłacić nawet 6832.28 PLN. Cena obejmuje: podatki, opłaty i dotyczy podróży jednej osoby w obydwie strony. Najtańszy bilet to wydatek w kwocie  3093.14 PLN. Cena również dotyczy wszelkich opłat oraz podatku.

Abyśmy mogli swobodnie cieszyć się z naszej podróży, warto zainteresować się nią na kilka miesięcy przed planowanym wylotem. Poza tym powinniśmy również dowiedzieć się, czy dany przewoźnik nie obsługuje tak zwanych tanich linii lotniczych, które oferują zazwyczaj przeloty niższe niemal o połowę. Dobrze też zorientować się, czy interesujące nas połączenie, nie objęte jest jakąś promocją.