Reklama
Strona główna Cypr Kwiecień na Cyprze.

Kwiecień na Cyprze.

Jaka jest pogoda na Cyprze w kwietniu? Pogoda i temperatury.

409
Cyprus April

Jaka jest pogoda na Cyprze w kwietniu? Pogoda i temperatury.

Łagodny klimat śródziemnomorski, pod którego wpływem znajduje się Cypr sprawia, że przez cały niemal rok można podziwiać tam wspaniałą przyrodę. Jednak wiosną, po zimowej porze deszczowej, gdy coraz mocniej świeci słoneczko, możemy podziwiać cypryjską przyrodę w pełnej krasie. Coraz dłuższy dzień i coraz wyższe temperatury powietrza sprawiają, że kwiecień to idealny wręcz moment na spędzenie na Cyprze niezapomnianego urlopu.

Pogoda i temperatury.

Źródło: holiday-weather.com

Kwiecień na Cyprze przywita nas pięknym słońcem i jeżeli nawet się zachmurzy i popada, to z całą pewnością na krótko. Temperatury powietrza na Cyprze w kwietniu wynoszą 22’ C w dzień i 15’ C w nocy. Temperatura wody z każdym słonecznym dniem jest coraz wyższa, jednak do jesiennego maximum jeszcze jej dość daleko. Choć wiosna w każdym kraju jest wyjątkowa i piękna, to na Cyprze zachwyci każdego bez wyjątku.

Co można robić w kwietniu na Cyprze?

Czy warto odwiedzić Cypr w kwietniu?

Przede wszystkim spacerować, jeździć rowerami i podziwiać piękno cypryjskiej przyrody. W kwietniu kwitną winorośle, wiele gatunków drzew i innych roślin. To wszystko w otoczeniu górskich szczytów, urodzajnych dolin i wspaniałych, piaszczystych plaż sprawia, że Cypr jest uznawany za prawdziwy raj na ziemi. W kwietniu temperatura powietrza jest już na tyle wysoka, że można opalać się na pięknych plażach, a także wędrować po tajemniczych górskich szlakach.