Na Seszelach panuje klimat tropikalny, co oznacza, że przez cały rok jest tam bardzo ciepło. Nie ważne więc, czy wybierzemy się tam w marcu czy też w grudniu, zawsze będziemy mogli  korzystać z uroków tego miejsca. Pamiętajmy jednak o tym, że klimat tropikalny związany jest z wysoką wilgotnością powietrza, zatem temperatury odczuwalne są nieco wyższe.

Temperatury w marcu

W miesiącu marcu na Seszelach jest około 28&° C i jest to jeden z dwóch najcieplejszych miesięcy w całym roku. Opady deszczu są już coraz mniejsze, więc spada również wilgotność powietrza. Co też bardzo istotne, zwłaszcza dla miłośników sportów wodnych, w marcu morze jest stosunkowo spokojne, gdyż nie wieją silne wiatry.

Co ze sobą zabrać?

Przede wszystkim trzeba zabrać lekkie i przewiewne ubrania oraz środki, które ochronią nas przed ukąszeniami owadów. Zabierzmy również ze sobą leki antyhistaminowe, które pomogą nam w razie przypadków uczulenia. Pamiętajmy, że na wielu wyspach ciężko o opiekę medyczną, zatem weźmy również podstawowe leki i środki opatrunkowe.