Seksturystka, kluby nocne

Tajlandia według przeprowadzonych badań uznana została za kraj przepełniony procederem seksturystyki. Choć prostytucja jest zakazana określa się, że w branży tej pracuje w Tajlandii ponad 200 tysięcy osób. Władze przymykają oko na szerzący się proceder ze względu na ogromne wpływy, jakie niesie za sobą prostytucja. Pieniądze zostają bowiem w kraju, co wpływa na jego rozwój. Prawdziwym seks kurortem jest Pattaya. To właśnie tam zjeżdżają mieszkańcy Europy oraz krajów azjatyckich. Ich cel jest jeden, współżycie z młodą wybraną przez siebie Tajką. Decydując się na zbliżenie pamiętajmy o odpowiednim zabezpieczeniu. Jak wskazują, bowiem badania blisko 40% Tajek świadczących swoje usługi jest nosicielkami wirusa HIV. Warto zakupić odpowiedni test i poddać niemu naszą wybrankę. W przeciągu kilku minut otrzymamy odpowiedź na temat stanu jej zdrowia. W Tajlandii szukane dziewczyny odnajdziemy w trzech rodzajach Klubów: 

  • go-go- dziewczyny topless, w bikini, tańczące na scenie,
  • beer bar- lokal na powietrzu, dziewczyny w pełni ubrane,
  • bar z hostessami- bar zamknięty, dziewczyny w pełni ubrane.

Największą popularnością niewątpliwie cieszą się bary go-go. Z reguły tam znajdują się również najładniejsze Tajki, a zwykle jest w czym wybierać. 

Tajki i kluby go-go w Tajlandii

Tajki z reguły same decydują się na zarabianie własnym ciałem. Nie ma problemu handlu ludźmi. Dramatyczna decyzja bywa też często efektem trudnej sytuacji finansowej rodziny. Matki wysyłają młode dziewczyny do większych miast, aby tam zarabiały na jej utrzymanie. Większość z nich pracuje w klubach go-go, których w Tajlandii działa niezliczona ilość. Dostają one tam procent od drinków, a w zamian za ich zabranie z klubu właściciel otrzymuje opłatę od turysty. Ceny usług są bardzo różne i spadają zwykle po północy, bowiem kluby nocne muszą być zamykane o godzinie 2 w nocy. Tajki obniżają wówczas ceny chcąc cokolwiek zarobić i nie odchodzić z pustą ręką. Kluby go-go poza przygodą seksualną z wybraną Tajką oferują bardzo dobrą zabawę. Często pojawiają się w nich pary oraz turyści, którzy chcą na własne oczy przekonać się, jak wygląda życie po zmroku w Tajlandii. Bardzo wiele pisze się na ten temat w serwisach europejskich stąd też klienci Tajek są różni. Począwszy od napalonych emerytów po młodzieniaszków chcących jedynie spróbować. Dla Tajek rodzaj klienta nie ma znaczenia. Najważniejszy jest dobry wynik finansowy. 

Ceny usług pań do towarzystwa

Ceny usług oferowanych przez Tajki jest bardzo różny. Wiele zależy, czy decydujemy się na zabranie dziewczyny z klubu go-go, czy też poszukujemy przygodnej panienki na ulicy. Jeżeli wybieramy pierwszą opcję musimy uiścić opłatę dla właściciela klubu, dla którego w nocy dziewczyna nie będzie już mogła zarobić pieniędzy. Opłata waha się w granicach 200-500B. Gdy wybieramy dziewczynę z ulicy naturalnie jesteśmy zwolnieni z ponoszenia tego typu wydatku. Jeżeli wybierzemy już odpowiednią kandydatkę, to z nią indywidualnie ustalamy kwotę usługi. Do wyboru są dwie opcje short time oraz long time. Pierwsza, to jeden stosunek i koniec spotkania, natomiast long time- dziewczyna jest wyłącznie do naszej dyspozycji przez całą noc. Kobiety są z reguły otwarte na wszystkie propozycje klientów. Im więcej opcji tym wyższa, jednak cena. Decydując się na opcję „na krótko” zapłacimy w zależności od miejsca, czasu oraz urody dziewczyny od 500-2000B. Opcja „na długo” kosztuje nieco więcej i zaczyna się od 1500B wzwyż. W nocy możemy liczyć na zniżkę, jednak wówczas najlepsze dziewczyny z reguły są już zajęte. Tajki lubią, gdy klienci są bardzo dyskretni w chwili płacenia. Nie zapominajmy również o zapłacie po, a nie przed, tak, aby nie zostać oszukanym.