Tunezja, wakacje w Tunezji, turystyczne atrakcje Tunezji, gorące źródła lecznicze i lokalny klimat, kurorty, Mahdia, Monastir, Hammamet, Sousse, Djerba, Dżerba.

Wakacje w Tunezji.

Wspaniałe wakacje na plaży, przyprawione egzotyką Wschodnią oferuje Tunezja. Wakacje w Afryce, w Tunezji – nie takie gorące jak w Egipcie, nie tak znane jak w Turcji, i nie tak drogie jak w Emiratach. Ale najważniejsze, że przyciąga do Tunezji chętnych i koneserów – thalassoterapii. Poziom procedur jest absolutnie na najwyższym europejskim poziomie, jakość wszystkich produktów naturalnych używanych do terapii zasługuje na pochwałę i absolutnie nie są to wysokie ceny zabiegów. W starożytności, bogaci Fenicjanie i Rzymianie cenili sobie występujace na tym terenie gorące źródła lecznicze i lokalny klimat.

Wakacyjne kurorty Tunezji.

Mahdia, Monastir, Hammamet, Sousse, Djerba – te miasta jak i nowoczesne kurorty w Tunezji, tak naprawdę powstały ćwierć wieku temu. W hotelach w Tunezji zaskoczy Cię komfort, obsługa, a co najważniejsze – wszystko za rozsądną cenę.

Turystyczne atrakcje Tunezji.

Spędzić całe wakacje w Tunezji na opalaniu be przerwy – to rozrzutność. Istnieje ogromna liczba zabytków, w tym słynna Kartagina oraz możliwość skorzystania z wycieczek na Saharę! Jeśli nie jesteś leniwym turystą – to skorzystaj na przemian z plażowaniem – z lekcji gry w golfa i jazdy konnej, surfingu, udaj się na degustacje wina i skosztuj doskonałych dań kuchni lokalnej. Spraw, by Tunezja stała się dla Ciebie łatwiejsza do zrozumienia i porównaj z tą znaną, z orientalnych opowieści.