Nowoczesne kurorty, wspaniałe plaże, lazurowe morze, egzotyczne zwierzęta i bujna roślinność. Ponadto wspaniała kuchnia, niepowtarzalna muzyka, życzliwi ludzie- to tylko skrócony opis Dominikany. Te wszystkie atrakcje zachęcają do odwiedzenia tej części świata. Kuszą zarówno tych młodszych jak i starszych. Pary i singli. Ci ostatni mogą tam wybrać się bez obawy, że będą się nudzić. Na Dominikanę są organizowane nawet specjalne wycieczki dla singli, jednak można też wybrać się tam zupełnie samemu. Należy tylko wybrać jednak z takich miejsc, gdzie przyjeżdża najwięcej osób młodych, w tym też singli.

Wczasy dla singli na Dominikanie – gdzie można się dobrze zabawić?

Młodzi ludzie polecają szczególnie na Dominikanie SOSUA, nazywane często Karaibską Ibizą. Jest to miejsce na Wybrzeżu Północnym, charakteryzujące się najpiękniejszymi plażami w tej części. Pełno tam restauracji, dyskotek, barów i małych hoteli. Wciąż coś się tam dzieje, nikt nie będzie się nudzić. Można odpoczywać na plaży, nurkować lub też bawić w dyskotekach. Innym takim miejscem, gdzie przybywa dużo ciekawych ludzi jest miejscowość CABERETE, zwłaszcza polecane dla miłośników sportów wodnych. Odbywają się tam często zawody z windsurfingu, można wypożyczyć sprzęt, a także wziąć kilka lekcji o fachowców. Znajdziemy tam również mnóstwo miejsc, gdzie lubią spotykać się zarówno single jak i pary, są to liczne kluby, dyskoteki i restauracje.

Wczasy dla singli na Dominikanie – zorganizowane wycieczki

Gdy wybierzemy się na Dominikanę, bez względu na to, czy samotnie, czy z przyjaciółmi, to zawsze warto wybierać miejsca, gdzie możemy spotkać nowych znajomych. Dobrym pomysłem jest uczestniczenie w zorganizowanych wycieczkach. Po pierwsze zwiedzimy wiele ciekawych miejsc, po drugie, zrobimy to w bezpieczny sposób. W tak egzotycznych krajach jak Dominikana, najlepiej poruszać się w takich zorganizowanych grupach. Koniecznie wybierzmy się na safari w głąb wyspy, podziwiajmy piękne wioski i ich otoczenie. Niezapomnianych wrażeń dostarczy wycieczka na wyspę SAONA, czy też zwiedzanie SANTO DOMINGO. Zwłaszcza stare miasto dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń.