Hotele w bułgarii – znajdź tanie hotele w Bułgarii – hotele nad morzem, hotele, standart, wyposażenie, kategorie hoteli, miejsca z dziećmi.

W Bułgarii naprawdę jest z czego wybrać i cały czas baza hotelowa ulega ciągłym przeobrażeniom. Powstają nowe hotele na wybrzeżu Morza Czarnego, a w związku z tym i podnosi się standart oferowanych miejsc i wyposażenia. .

Hotele, oferowany standard.

Hotele bułgarskie są klasyfikowane według europejskich standardów. Oznacza to, że czym więcej gwiazdek, tym lepszy jest dany hotel, ma lepszą obsługę, ale i także wyższe ceny. Czterogwiazdkowe hotele w Bułgarii są w stanie zadowolić każdego i tych najbardziej wymagających gości. Na swoim terenie mają baseny, saunę, małe sklepiki i praktycznie wszystko co potrzebne jest do wypoczynku. Standartem jest też klimatyzacja. Trzygwiazdkowe hotele są nieźle wyposazone i w pokoju do dyspozycji mamy łazienkę z WC, suszarkę do włosów, TV, telefon, a w niektórych przypadkach także lodówkę i minibar.

Hotele, Słoneczny Brzeg

Słoneczny Brzeg to największy i najpopularniejszy bułgarski kurort nad Morzem Czarnym. Na jego terenie znajduje się ponad 100 hoteli, liczne kawiarnie, restauracje, bary i sklepy. W ostatnich latach większość hoteli przeszło gruntowny remont i wciąż powstaje wiele nowych obiektów. Nadmorskie hotele w Bułgarii są prawdziwym rajem dla turystów z dziećmi. Przy łagodnych i długich zejściach do morza, piaszczystych i szerokich złocistych plażach powstało wiele atrakcyjnych hoteli z miejscami zabaw i klubów dla dzieci i nie tylko.

Kiedy na wakacje?

Wraz z powrotem turystów na bułgarskie plaże, kurorty znacznie się rozbudowały i unowocześniły, w porównaniu do okresu z przed 20 lat. Obecnie znane kurorty jak Złote Piaski, czy Słoneczny Brzeg kuszą wielu turystów, i wielu z nich ulega tym pokusom kupując wycieczki do Bułgarii.Oprócz lipca i sierpnia, do Bułgarii warto także przyjechać w czerwcu i wrześniu, Wtedy jest taniej i spokojniej, ale nadal ciepło. Ceny wynajmu po sezonie spadają nawet o 20 – 40%.