Jak wybrać najlepsze biuro podróży organizujące wczasy w Tunezji? Wybór biura podróży, podpisanie umowy.

Wczasy w Tunezji to marzenie wielu z nas. Ciepłe morze, piaszczyste plaże, egzotyczna kultura i otoczenie, ciekawe zabytki, różnorodność atrakcji, to wszystko przyciąga turystów jak magnes. Najczęściej do takich egzotycznych miejsc wybieramy się poprzez biuro podróży. Jak zatem przygotować się do wyjazdu, aby potem niczego nie żałować? Proste, trzeba tylko starannie wybrać biuro podróży.

Wybór biura podróży.

Obecnie jest bardzo dużo biur podróży i często mamy kłopot z wyborem tego odpowiedniego. Przede wszystkim należy wybrać kilka w swojej miejscowości i po prostu wybrać się tam na mały rekonesans. Jeżeli oferta nam się spodoba, to trzeba koniecznie sprawdzić wiarygodność biura, czy działa legalnie. Najłatwiej sprawdzić wpis do ewidencji i potwierdzić go w danej gminie lub urzędzie miasta. Ponadto warto zasięgnąć opinii innych klientów i sprawdzić jak dane biuro wywiązuje się ze swoich umów. Na stronach internetowych poświęconych turystyce, znajdziecie wiele forum, które poświęcone są tej właśnie tematyce. Jeżeli już wszystko dokładnie sprawdzimy i wybrane przez nas biuro jest w porządku, to przychodzi czas na przyjrzenie się ofercie i podpisanie umowy.

Podpisanie umowy.

Taka najprostsza lecz najważniejsza zasada, to dokładne przeczytanie warunków umowy. Każdy punkt, który będzie rodził nasze wątpliwości, musi być dokładnie sprawdzony i wytłumaczony. Zawsze można poprosić o zmianę umowy i absolutnie nie wolno jej podpisywać, gdy mamy jakieś zastrzeżenia. Sprawdzajmy dokładnie za co płacimy, co mamy wliczone w tę cenę, czy jest ubezpieczenie i co dokładnie ono oznacza. Pytajmy o wszystko kilkakrotnie, tylko wówczas będziemy mieć pewność, że wczasy będą dokładnie takie, jak sobie wymarzyliśmy.