Słoneczny Brzeg, najlepszy kurort nad Morzem Czarnym.

Słoneczny Brzeg, najlepszy kurort nad Morzem Czarnym w Bułgarii, – plaża, pogoda, hotele w Słonecznym Brzegu, wakacje, atrakcje, komunikacja, rozrywka.


Znany i popularny nadmorski kurort położony około 30 km na północ od Burgas, w odległości 4 km od jednego z najstarszych miast Bułgarii, zabytkowego miasta Nessebar. Hotele są często wbudowane w kompleksy leśne i są zwykle w pobliżu plaży z przepięknym widokiem na morze. Plaże w Słonecznym Brzegu mają prawie 8 km długości, do 150 m szerokości. Nasłoneczniona i łagodnie opadający piaszczysta plaża z parasolami i leżakami gwarantuje odprężający wypoczynek dla całej rodziny, i to prawdziwy raj dla dzieci. W południowej części Słonecznego Brzegu znajdują się słynne wydmy. Zadbane plaże, czyste i ciepłe morskie fale podmywające piaszczysty brzeg, zachęcają młodych i starych by oddać się w beztroską przyjemność pływania.

Hotele w Słonecznym Brzegu.

Większość hoteli w Słonecznym Brzegu to stosunkowo niedawno wybudowane obiekty z pełna infrastrukturą i o wysokim standarcie wykończenia, i wyposażenia pokoi dla turystów. W pokojach klimatyzacja, TV, łazienka z prysznicem, aneks kuchenny(mikrowelle, czyli kuch.mikrofalowa, lodówka, serwis naczyń), żelazko i deska do prasowania. Okna szczelne, zapewniające ciszę i spokój wypoczynku podczas snu. W hotelach znajdziemy restauracje, bary, miejsca informacji turystycznej, sale gier, kąciki dla dzieci z zapewnioną opieką, kluby młodzieżowe, dyskoteki.

Atrakcje w Słonecznym Brzegu.

Miłośnicy sportu wodnego, za nieduże pieniadze, mogą uprawiać różne sporty wodne, jak na przykład: nurkowanie, żeglarstwo, banan, surfing, narty wodne i parasailing. Dla aktywnych na lądzie oferowane są: jazda konna, tenis, łucznictwo, mini golf, jazda na rowerze i kręgle. W pobliżu hoteli w Słonecznym Brzegu znajduje się promenada ciągnaca się aż do Neseberu. Na promenadzie pełno ludzi, barów, restauracji, dyskotek i wszystkiego czego dusza zapragnie. Słoneczny Brzeg tętni życiem aż do świtu, a i wtedy też – bo wszyscy idą na plaże.