Wczasy dla singli w Indiach – rekomendacje – gdzie można się dobrze zabawić

W ostatnich latach coraz więcej osób wybiera życie w pojedynkę. Są to zazwyczaj młodzi, dobrze sytuowani pracownicy dużych firm, którzy lubią dobrze się zabawić i spędzać czas na odpowiednim poziomie. Naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzi także branża turystyczna proponując powiększającą się każdego roku ofertę wyjazdów bez konieczności dopłacania za pojedyncze łóżko. Obejmuje ona zawsze najbardziej atrakcyjne destynacje, z szerokim wyborem usług dodatkowych oraz możliwością kształtowania programu imprezy według indywidualnych potrzeb. Wczasy dla singli znajdują sie także w ofertach biur specjalizujących się w wyjazdach do Indii. Egzotyka, ciepłe morze i wysoki poziom usług sprawiają, że jest to kierunek szczególnie atrakcyjny dla osób spędzających urlop w pojedynkę.

Miejsca w Indiach rekomendowane na wczasy dla singli

Indie to jeden z najszybciej rozwijających się rynków turystycznych świata. Wspaniałe piaszczyste plaże, dobra pogoda, przyjaźni i pomocni mieszkańcy i obsługa a przede wszystkim wszechobecna egzotyka sprawiają, że kierunek ten wydaje się szczególnie atrakcyjny dla osób szukających nowości i odmienności oraz wysokiej jakości usług. Wart rekomendacji jest tutaj położony na zachodnim wybrzeżu stan Goa, z ponad dwudziestoma kilometrami piaszczystych plaż o niepowtarzalnym charakterze. Hotele prześcigają się tu w proponowanych atrakcjach, które przyciągają gości o wysokich wymaganiach. Baseny, boiska do gry w piłkę, siatkówkę, krykieta czy tenisa, zajęcia fitness i aerobik, wypożyczalnie sprzętu wodnego oraz centra spa są tu wyposażeniem standardowym. Ponadto każdy hotel posiada własną, niepowtarzalną specyfikę i wystrój. Można trafić do portugalskiego miasteczka czy hiper nowoczesnych wnętrz ze szkłem i aluminium albo do drewnianych luksusowych chat. Wszystko to pozwala na dowolne kształtowanie czasu podczas wypoczynku.

Wczasy dla singli – gdzie się zabawić?

Goa to także wspaniałe miejsce dla osób chcących dobrze się zabawić. Nadmorskie kurorty i okolice plaż pełne są barów, dyskotek i lokalnych knajpek gdzie nie tylko można spróbować egzotycznych przysmaków ale także potańczyć i miło spędzić czas. Zabawa nie ogranicza się jednak tylko do godzin wieczornych i nocnych. W ciągu dnia hotele proponują swoim gościom liczne zajęcia prowadzone przez animatorów. Zależnie od swoich własnych preferencji wybierać można zajęcia sportowe, artystyczne czy rekreacyjne. Wszystko w przyjaznej atmosferze.

Propozycje dla wymagających indywidualistów

Biura podróży przygotowują także oferty dla osób, które nie chcą spędzać czasu nad morzem ale wolą bardziej indywidualne i specjalistyczne wyjazdy. Także one znajdą w Indiach prawdziwą kopalnię pomysłów na wspaniały urlop. Wyjazdy w niewielkich grupach połączone z poznawaniem kultury tego fascynującego kraju i odwiedzinami jego największych zabytków to tylko jedna z propozycji dla singli. Niezapomnianą przygodą może być także trekking w Himalajach podczas którego odwiedza się buddyjskie klasztory. Coraz częściej pojawiają się także oferty warsztatów fotograficznych, kulturowych, jogi czy medytacji prowadzonych w kilkuosobowych grupach i połączonych ze zwiedzaniem lub trekkingiem. Takie wczasy mogą okazać się prawdziwą przygodą życia.